Відомо, що 4x²y = 3. Знайдіть значення виразу:1) 6x²у;2) 4x⁴у²;3) -3x⁶у³.​


Ответы на вопрос

Отвечает Евсеева Александра.

Ответ:

Объяснение:

4х^2у =3

х^2у = 3/4

Підставляємо  х^2у = 3/4  

 6х^2у =  6 * 3/4 = 18/4 = 4,5

 4х^4у^2 = 4*(х^2у)^2 = 4*(3/4)^2 = 4 *9/16 = 2,25 ;

 -3х^6у^3 = -3 * (х^2у)^3 = - 3 * (3/4)^3 = - 3 *27/64 = - 81/64 = - 1 17/64