Велосипедист їхав 1 год зі швидкістю 15км/год, а потім 3 год--зі швидкістю14км/год. Знайдіть

середню швидкість руху велосипедиста​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорофеев Олег.

Середня швидкість - це весь пройдений шлях поділений на весь витрачений час.

1*15 + 3*14 = 15 + 42 = 57 (км) пройдений шлях

1 + 3 = 4 (год) витрачений час

57:4=14,25 (км/год) середня швидкість

Відповідь: 14,25 км/год.