Марійка з Миколою назбирали грибів причому у Марійки було у 4 рази більше. Коли Марійка віддала

Миколці 15 грибів було порівну. Скільки грибів зібрали діти?​

Ответы на вопрос

Отвечает Исабаева Айдана.

Відповідь:

Миколка - 10 гр. Марійка - 40гр.

Пояснення:

Миколка - x

Марійка - y  

Миколка - x+15

Марійка - 4x-15

4x-15 = x+15

4x-x = 15+15

3x = 30

x = 10(Миколка)

Марійка = 10*4 = 40