Скільки кг 25%-го й скільки кг 60%-го сплавів міді треба взяти, щоб одержати 35кг 40%-го сплаву?


Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Ульяна.

Ответ:

Объяснение:

Нехай  25% сплаву треба взяти- х кг, міді в якому – 0,25х кг, тоді  60%(35- х) кг, міді в якому – 0,6*(35 – х) кг. У 40% -ному сплаві вагою 35 кг міді буде міститися 35 * 40% :100% = 14 кг. Звідси отримаємо рівняння:

0,25х + 0,6(35 - х) = 14  

0,25х+ 21 - 0,6х=14

- 0,35х = 14 - 21

х= -7/-0,35

х = 20.

25% -сплаву треба взяти  20 кг, а

60%- сплаву треба взяти    35-х= 35-20 = 15 кг