Сплав складається з міді, алюмінію і свинцю, взятих у відношенні 3:1:1. Обчисли, скільки треба

взяти кожної з цих речовин, щоб отримати 272,5 кг сплаву. Для сплаву треба взяти:

Ответы на вопрос

Отвечает Стадник Рита.

Ответ:

Объяснение:

3+1+1=5 частей всего

272,5:5=54,5 кг это 1 часть

54,5*3=163,5 кг -меди

54,5*1=54,5 кг-алюминия

54,5*1=54,5 кг - свинца