Допоможіть будь ласка !!! Знайдіть корені рівняння х²+12+7=0 7х-2+5х=0 х-6х+7=0


Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимова Александра.

х²+12+7=0

х²=-19

х1=√19

х2=-√19

7х-2+5х=0

12х=2

х=2/12

х=1/6

х-6х+7=0

-5х=-7

5х=7

х=7/5

х=14/10=1.4