Корені квадратного рівняння х2 - 3х-10=0 дорівнюють: А) – 2 і 5 Б) – 5 і –2 В) –5 і 2 Г) 2 і 5

дуже треба!!! чим пошвидше!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

х² - 3х -10 =0

D = 3²-4*(-10) = 9+40=49

х1=(3-7)*2= -2;

х2 - (3+7) :2 = 5

Ответ: х1= -2; х2 = 5.