Різниця двох чисел дорівнює 16. Знайдіть ці числа, якщо відомо, що 40% першого і 25% другого в сумі

дають 48.

Ответы на вопрос

Отвечает Михальчик Никита.
X - перше число
у - друге число

х-у=16
0,4х+0,25у=48 |*4

х-у=16
1,6х+у=192

2,6х=208

х=80

80-у=16
у=64