На будівництві працювали 50 мулярів і теслярів. Згодом кількість мулярів збільшилася у 2 рази, а

теслярів у 3 рази, і всіх стало 130. Скільки теслярів и мулярів було спочатку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Олійник Каріна.

Ответ:

Объяснение:

Нехай мулярів було - х было  а теслярів -у ,тоді складемо систему рівнянь

х+у=50

2х+3у=130

х=50-у

2(50-у)+3у=130

100-2у+3у=130

у=30 теслярів

х=50-30=20 мулярів