Розв'яжіть систему лінійних рівнянь способом додавання 3x-8y=18 -3x+4y=-6


Ответы на вопрос

Отвечает Шевчук Влада.

Объяснение:

-4у=12

у=12:(-4)

у=-3

(1) 3х-8×(-3)=18

3х+24=18

3х=18-24

3х=-6

х=-6:3

х=-2