Знайдіть суму всіх непарних чисел від 1 до 19​


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Ждан.

Ответ:

Объяснение:

Якщо дана задача розглядається у 9-му класі, то доцільно вирішити її за допомогою арифметичної прогресії.

a1 = 1

an = 19

d = 3 - 1 = 2

Знайдемо номер:

19=1+2(n-1)

19=1+2n-2

2n=20

n = 10

S_{10} =(\frac{1+19}{2} )*10= 100


Отвечает Мартышев Кирилл.

Ответ:100

Объяснение:1+3+5+7+9+11+13+15+17+19