17. Робітник за день виготовляє 32 деталі. Запишіть у вигляді виразу кіль- кість деталей, які

робітник виготовить за k днів. Знайдіть значення цьо-го виразу, якщо k = 5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тверитина Екатерина.

Ответ:

160 деталей

Объяснение:

32×k=a

32×5=160(д.)