1)7саны 49-дың2)-6саны 36-ның​


Ответы на вопрос

Отвечает Onyshchuk Angelina.

Ответ:

1)\sqrt{49\\}-дың түбірі 7

2)\sqrt{36}-ның түбірі 6

Объяснение:

1)Тексеру үшIн 7-нi жет1ге кобейт  7х7=49

2)Тексеру үшIн 6-нi алтыга кобейт  6х6=36