1) 8-24; 3) 4:26,1.103. Өрнекті негізі 2 болатын дәреже түрінде жазыңдар:2) (2): 16°;4) 16° :

(42).​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеенкова Мария.

1)8 - 24 =  - 16 =  - ( {2}^{4} ) \\ 2)2 \div 16 =  {2}^{ - 3}  =  \frac{1}{ {2}^{3} }  \\ 3)4 \div 26 =  \frac{ {2}^{2} }{26}  \\ 4)16 \div 42 =  \frac{16}{42}  =  \frac{8}{21}  =  \frac{ {2}^{3} }{21}