Варiа 1 Розв'яжіть рівняння:а) За + 12 = -2а + 2в) |с – 16] + 2 = 8д) 5d-12=2(2d+3)-13Яж) t – 21

=-t + 1​

Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Варя.

Объяснение:

невідомі вліво, відомі вправо

а) 3а+12 = -2а+2

5а= -10

а= -2

в) |с-16|+2=8

|с-16|=6

1. с-16=6 → с=22

2. с-16= -6 → с=10

д) 5d-12=2(2d+3)-13

5d-12=4d+6-13

5d-4d=12+6-13

d=5

ж) t-21= -t+1

2t=22

t=11