У шостих класах навчається більше за 73, але менше від 130 учнів. Відомо, що цих шестикласників

можна розподілити на 4, або 5, або 6 однакових команд. Скільки шестикласників навчається у школі? *​

Ответы на вопрос

Отвечает Сурканова Ульяна.

Ответ:

120

Пошаговое объяснение:

Так як кількість шестикласників ділиться націло на 4, на 5, на 6, то воно ділиться націло на НСК(4,5,6)=2*2*5*3=60

4=2*2

5=5

6=2*3

А серед чисел більших за 73 і менших 130 лише одне ділиться націло на 60, а саме число 120. Значить 120 - кількість шестикласників, що навчається у школі