У саду ростуть яблуні, вишні і сливи, кількості яких відносяться як 5 : 4 : 2 відповідно. Якою може

бути найменша кількість вишень, якщо всього дерев у саду не менше 120?

Ответы на вопрос

Отвечает Единов Влад.

Ответ:

Объяснение:

Ответ:

43

Объяснение:

Яблони - 5х

Вишни - 4х

Сливы - 2х

Всего - не < 120

5х + 4х + 2х = 120

11х = 120

х = 120/11

Вишни = (4х) = 4 * 120/11 = 480/11 = 43 7/11

Наименьшее количество вишен равна 43

Ответ : 43 вишни