Периметр паралелограма дорівнює 42 см. Знайти його сторони, якщо одна з них на 2 см більша за

другу. Допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.
P=42см
а—х
b—x+2

(x+x+2)+(х+х+2)=42 ( формула периметра)
2х+2+2х+2=42
4х+4=42
4х=38
2х=19
х=9,5 ( сторона а)

х+2=9,5+2=11,5 (сторона b)

ответ:
сторона а равна 9,5см
сторона b равна 11,5см