Знайдіть сторони паралелограма, якщо одна з них у 5 разів більша за другу, а периметр

паралелограма дорівнює 96 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Саначёв Максим.

P = (a + b) · 2 = 96 см - периметр параллелограмма

а + b = 96 : 2 = 48 см - длина и ширина вместе

5 + 1 = 6 - всего частей

48 : 6 = 8 см - одна сторона (1 часть)

8 · 5 = 40 см - другая сторона (5 частей)

Ответ: 8 см и 40 см.

Отвечает Валевская Катя.

Меншу сторону позначаємо через х, тоді велика дорівнює 5х. складаємо рівняння:

х + х + 5х + 5х = 96

12х = 96

х = 8 (см) (перша сторона)

8 * 5 = 40 (см) (друга сторона)

Відповідь: 8 см і 40 см.