X(7x – 6) + 4(7x – 6) = 0 теңдеуінің түбірлерін тауып, бос орындарды толтыр.


Ответы на вопрос

Отвечает Дедюхина Дарья.

Ответ:

Объяснение:

решите уравнение :

x(7x – 6) + 4(7x – 6) = 0

(x+4)(7x-6)=0

x= -4

x=6/7