12(t – 8) + 5t(8 – t) = 0 теңдеуінің түбірлерін тауып, бос орындарды толтыр.


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошин Влад.

Ответ:

Объяснение:

12(t – 8) + 5t(8 – t) = 0

12(t-8)-5t(t-8)=0

(t-8)(12-5t)=0

t-8=0        ,   12-5t=0

t1=8                  5t=12

                        t2=12/5==> t2=2,4