З двох міст одночасно назустріч один одному виїхали два автомобіля й зустрілися через 31/7 години

після виїзду. Один з них проїжджає відстань між містами за 31/5 години. За який час (у годинах) долає цю відстань другий автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Ксения.

До встречи один из мотоциклистов проезжает (31/7) : (31/5) = (31/7)* (5/31) = 5/7 пути.

Второй за это время проезжает 1 - 5/7 = 2/7 пути.

у первого в  (5/7) : (2/7) = 5/2 выше скорость

поэтому на весь путь второму необходимо в 5/2 раза больше времени.

5/2 *(31/5) = 31/2=15.5 /часов/

Ответ  15часов 30 минут