Промінь OK лежить між сторонами кута AOB градусна міра якого дорівнює 160°. Знайдіть кути AOK і BOK

якщо AOK=7BOK

Ответы на вопрос

Отвечает Мась Роман.

Нехай  AOK = x°, тоді ВОК =7х°

Оскільки AOK + ВОК = 160°, складемо і розвяжемо рівняння:

x+7x=160

8x=160

x=20°

AOK = x° = 20°

ВОК =7х° = 7*20°=140°

Відповідь: AOK = 20° ; ВОК =140°