Для яких значень x вираз 10-2x набуває додатних значень​


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Денис.

Ответ:

х2+4х+5=x2+4x+4+1=(x+2)2+1≥1, бо (x+2)2≥0.

(x+1)2+1=1 при х=-2.

Объяснение: