Знайдіть значення функції при заданому значенні аргументу: y=5-x; x=0; x=3; x=t


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Александра.

Ответ:

По условию у=5-х, тогда:

при х=0  у=5-0=5.

при х-3  у=5-3=2.

при х=t   у=5-t.