Знайти область визначення виразу корінь 3х -5 + корінь 7х+4​


Ответы на вопрос

Отвечает Стрельников Егор.

\sqrt{3x-5}+\sqrt{7x+4}\\\\3x-5 \geq 0\\3x \geq 5\\x \geq 5/3\\x \geq 1\frac{2}{3}\\\\7x+4 \geq 0\\x \geq -4/7\\\\1\frac{2}{3} > -4/7\\x \in [1\frac{2}{3};+\infty)