Корінь із 81 в степені 3 обчисліть


Ответы на вопрос

Отвечает Lvov Denis.

Ответ:

729.

Объяснение:

 \sqrt{ {81}^{3} }  =  \sqrt{ {9}^{3}  \times  {9}^{3} }  =  \sqrt{9 \times 9 \times 9 \times 9 \times 9 \times 9}  =  9 \times 9 \times 9 = 81 \times 9  = 729