Спростіть вираз і обчисліть його значення (3x-4)(2x+1)-x² якщо х= -2​


Ответы на вопрос

Отвечает Хафизова Диана.

Ответ:

Объяснение:

6x^2+3x-8x-4-x^2=5x^2-5x-4

если x=-2

5*4-5*(-2)-4=20+10-4=26