Знайдіть невідомий доданок (4y-1)y=4y²+...?​


Ответы на вопрос

Отвечает Нечипоров Захар.

Ответ:  -y

Объяснение:

(4y-1)y=4y*y-1*y=4y^2-y = 4y^2 + (-y)