2. Берілген функциялардың графиктерін тап: [2] а) у= 3х - 3 б) у= - 2х + 4


Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Мария.

Ответ:

1-ші y=-6+-2

2-ші о -0:-1

3-ші у=7 х=-3

4-ші у=-2 х=4

Объяснение: