Функцію задано формулою y=-18/x.Визначте значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Андрееев Алексей.

y=-\frac{18}{x}\\\\x=\frac{1}{2}\\\\y=-\frac{18}{\frac{1}{2}}=-18*2=-36\\\\Otvet:\boxed{y=-36}