функцию задано формулою Р(-2,9) предналежыт графику функции y=R/x(ето дроб) принадлежит ли графику

этой функции точкам М(3,-6). развёрнутый ответ. ???? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Заметбаева Нурия.

Відповідь:

Так, точка М(3;-6)- належить графіку функції у=-18/х.

Пояснення:

якщо точка Р(-2;9) належить графіку, то вставляєм її координати в формулу і знаходимо k

y=k/x

9=k/(-2)

k=9*(-2)

k= - 18

Тобто графік такої функції заданий  у=-18/х.

Перевіримо, чи точка М(3;-6) належить графіку( підставимо в х значення 3 , і якщо получемо в у -6 ,то так)

у=-18/3= -6

точка М(3;-6)- належить графіку функції у=-18/х.

2 варіант рішення найти k , а тоді побудувати графік функції та знайти на ньому точку і подивитися, чи вона належить цьому графіку

на графік дивись в файлі.

Таким способом робимо, коли в завданні просять: зробити "графічним способом".