Оцініть периметр паралелограма зі сторонами а см і b см, якщо 15≤а≤19 і 6≤b≤11.​


Ответы на вопрос

Отвечает Милкович Пелагея.

Дано:

15\leq a\leq 19

6\leq b\leq 11

Оцініть P

1)   P=2(a+b)

2)    15+6\leq a+b\leq 19+11

         21\leq a+b\leq 30

3)    2*21\leq 2*(a+b)\leq 2*30

           42\leq 2*(a+b)\leq 60

Вiдповiдь:    42\leq P\leq 60