Вкажіть вираз тотожно рівний виразу (-2а⁴)⁸ × а²​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Кира.

( - 2a {}^{4} ) {}^{8}  \times a {}^{2}  \\ (2a {}^{4} ) {}^{8}  \times a {}^{2}  \\ 256a {}^{32}  \times a {}^{2}  \\ 256a {}^{34}

Отвечает Яковлев Михаил.

Щоб знайти тотожно рівний вираз, то виконаємо дії.

(-2а^4)^8*а^2=-2^8*(а^4)^8*a^2=256a^32*a^2 =256a^34