Значення виразу (2,24 - 4,24у мінус 3 степені дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Жаркынбек Дауіржан.

Ответ: (2,24-4,24)^(-3)=-2^(-3)=-1/(2^3)=-1/8.

Объяснение: