Знайдіть значення y=-x2-4x-3 при x=1/2 . Відповідь запишіть десятковим дробом​


Ответы на вопрос

Отвечает Рождественский Николай.
Y=-x2-4x-3
y=-1/4-2-3
y=-1-8-12/4
y=-21/4
y=-5 1/4