У якому з випадків правильно виповнене множення многочлена(a+b)(c+2)


Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Алексей.

Ответ:

(a+b)×(c+2) = а×с + 2×а + b×c + 2×b = ас + 2а + bc + 2b