Знайдіть перший член арифметичної прогресії, якщо a6=22, d=-5​


Ответы на вопрос

Отвечает Неъматова Самира.

Ответ:

a1=32

Объяснение:

а6=а1+5d

22=а1-10

a1=22+10=32