Розв'яжіть рівняння та вкажіть його корені 2х^2 - 6x = 0 Ппппппжжжжж


Ответы на вопрос

Отвечает Пасохина Арина.

Ответ:

Объяснение:

2x^2 - 6x= 0

2x(x-3)=0

2x=0

x=0

x-3=0

x=3