Побудувати графік квадратичної функції за схемою побудови у=2х2 - 9х + 4​


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

у=2х² - 9х + 4

2х² - 9х + 4=0

Δ=49

√Δ=7

x1=0,5

x2=4

B(p;q)

p=-b/2a,  q=-Δ/4a

p=- (-9)/2*2=2,25

q=-49/4*2=-6,13

    B(2,25; -6,13)

grafik w załączeniu