При яких значеннях а і с точка С(1;-7) з вершиною параболи y=ax^2+6x+c​


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Настя.

а=-3;с=-10

РОЗВ'ЯЗОК:

Хв=-b/2a

Хв=1

1 =  \frac{ - 6}{2a}  \\ a =  - 3

Ув=-7

тоді:

 - 7 =  - 3 \times  {1}^{2}  + 6 \times 1 + c \\ c =  - 10