Спростіть вираз і знайдіть його значення 2а³(3а²-а+4)-6а⁵, якщо а=-3​


Ответы на вопрос

Отвечает Белова Арина.

2а³(3а²-а+4)-6а⁵ = 6а⁶-2а⁴+8а³-6а⁵ = -2а⁴+8а³

а=-3

-2*3⁴+8*3³=-2*81+8*27=-162+216=54