Перетворіть на многочлен стандартного вигляду вираз: а)(× + 2)(×-2)+(2×-5)(2×+5) б)(у-3)(у+3)

-(4у-1)(4у+1) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Милова Катя.

А) (х+2)(х-2)+(2х-5)(2х+5) =  х^2-4 = 4х^2-25 = 5х^2-29

Б) (у-3)(у+3) -(4у-1)(4у+1) = у^2-9-(16y^2-1) = y^2-9-16y^2+1 = -15y^2-8