(х+3)(2х-1)+(2х+7)(2х-1)=0 розв'яжіть рівняня використовуючи розкладання на множники срочнооооо


Ответы на вопрос

Отвечает Калкаев Диас.

Ответ:

Объяснение:

(х+3)(2х-1)+(2х+7)(2х-1)=0

(2x-1)(x+3+2x+7)=0

(2x-1)(3x+10)=0

2x-1=0

2x=1

x=1/2

3x= -10

x= -10/3

x= -3 1/3