Как развязать квадратну неривнисть (3x-1)×(x-12)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Ерёменко Лера.

Це не нерівність, а рівняння

(3x-1)×(x-12)=0

3х²-х-36х+12=0

3х²-37х+12=0

Розв'яжемо рівняння через дискримінант.

D=b²-4ac

a=3 b= -37 c=12

D=(-37)²-4*3*12=1369-144=1225

x=\frac{-b+-\sqrt{D}}{2a}

x₁=\frac{37+35}{2*3}=12

x₂=\frac{37-35 }{2*3}=\frac{1}{3}

Відповідь: 12; \frac{1}{3}.