Дано точки A (1,2), B (4,6) , C (4,8) , D (1,4). З'ясуйте , чи рівні вектори AB і CD , AC і BD.

Пояснення!

Ответы на вопрос

Отвечает Савельева Елизавета.
Вектор AB = (4-1;6-2) = (3;4)
Вектор CD= (1-4;4-8) = (-3;-4)
Ветрори AB та CD - протилежні , отже ні
Вектор AC =(4-1;8-2)=(3;6)
Вектор BD =(1-4;4-6)=(-3;-2)
Вектори AC та BD - не рівні
Якщо б вони були рівні , тоді результати були б однаковими ))
Поставь 5 звезд пожалуйста )