Учень мав 5 грн, він купив х наклейок по 60 копійок, після чого в нього залишилося y копійок.

Задайте формулою функцію яка виражає залежність у від х. Яка її область визначення? помогите пж, нужен ответ с решением​

Ответы на вопрос

Отвечает Высоцкая Лера.

Ответ:

у = 500 - 60х  ( или у = 5 - 0,6х)

Объяснение:

5 грн = 500 копеек (  или по-другому : 60 копеек = 0,6 рубля. Это для другой формулы)

Область визначення  D(y) = ( - ∞; +∞ )

                     или по-другому D(y) = R