велогонщик першого дня пройшов 35% довжини всієї траси , в другий день 37% довжини всієї траси , а

в третій день решту всієї траси , 140 км , яка довжина траси ​

Ответы на вопрос

Отвечает Санжижапов Сультим.

Ответ:

500км

Объяснение:

35%+37%=72%-за 2 дні

140км це 100%-72%=28%

складемо пропорцію: 140/28=х/100

отже х=140*100/28=500км