Зайдіть значення Ь, якщо відомо, що графік функції у=5х +b проходить через точку: М (3;10).​


Ответы на вопрос

Отвечает Мезенцев Дима.

Объяснение:

y=5x+b\ \ \ \ M(3;10)\\10=5*3+b\\10=15+b\\b=-5.

Ответ: b=-5.