Функцію задано формулою y=5x-6 знайти значення у, якщо значення аргументу дорівнює; -4 a)-3;

б)-26; B)4;г)-4

Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Антон.

Ответ:

-26

Объяснение:

у=5*(-4)-6=-20-6=-26